plan marketingowy i rejestracja w systemie

Jeżeli po oglądnięciu filmu jesteś zdecydowany do nas dołączyć, następnym krokiem jest rejestracja w systemie Natur Day. Przy rejestracji automatycznie wpisuje się numer osoby polecającej – partnera, i w ten sposób zostanę Twoim doradcą. Proszę, zaakceptuj punkt "Wyrażam zgodę na publikowanie w systemie moich danych kontaktowych", gdyż wtedy bedziesz mógł liczyć na moje wsparcie. Gdyby numer osoby polecającej znikł wtedy należy wpisać w to miejsce nr 0808757

Dlaczego firma NaturDay zdecydowała się m.in. na sprzedaż suplementów na zasadach marketingu rekomendacyjnego? Na pewno jednym z argumentów było to, że na rynku suplementów nie wszystkie firmy działają uczciwie wobec czego zaufanie do suplementów diety jest mocno nadszarpnięte. W przypadku NaturDay firma postawiła na bezpośredni kontakt z klientem i partnerem. Cykl szkoleń, poszerzana baza wiedzy o działaniu ekstraktów z roślin leczniczych i ziół, badania laboratoryjne produktów, dystrybutorzy, którzy mają kontakt z zarządem i radą naukową, to jedne z wielu obszarów gdzie firma chce postawić na przejrzystość, uczciwość i etykę w obszarze promowania zdrowego stylu życia. Frma buduje rynek poprzez zaufanie do siebie, a przede wszystkim do produktu. Jak wygląda rynek suplementów niech krótko zobrazuje tekst skopiowany z Wikipedii:
Badania laboratoryjne zlecone przez Najwyższą Izbę Kontroli wykazały, że wiele suplementów diety nie posiadało cech deklarowanych przez producentów, a niektóre produkty były nawet szkodliwe dla zdrowia. W sprzedaży obok rzetelnych preparatów znajdowały się suplementy diety zawierające np. bakterie chorobotwórcze, substancje zakazane z listy psychoaktywnych lub substancje podobne strukturalnie do amfetaminy (działające jak narkotyki). Produkty te były dostępne zarówno w sprzedaży internetowej, jak i w sklepach stacjonarnych oraz w aptekach. NIK zwróciła również uwagę na problem prowadzenia przez producentów i dystrybutorów praktyk oszukańczych, polegających na reklamowaniu suplementów diety jako równoważnych produktom leczniczym. Raport NIK z 2017 r. stwierdza, że w obecnym stanie prawnym każdy może wprowadzić suplement diety do sprzedaży, deklarując jedynie jego skład organom sanitarnym. Kontrole prowadzone przez inspekcję sanitarną dotyczą zaledwie części rynku i mogą trwać nawet kilka lat, co w praktyce oznacza, że sprzedawane suplementy diety w wielu przypadkach nie są badane. Raport Najwyższej Izby Kontroli zawiera m.in. stwierdzenie, że "rynek suplementów diety w Polsce ocenić należy jako obszar wysokiego ryzyka zdrowotnego, niedostatecznie zdiagnozowanego i nadzorowanego przez służby państwowe odpowiedzialne za bezpieczeństwo żywnościowe".
źródło Wikipedia
Firma NaturDay poprzez współpracę z polskimi ośrodkami farmakologicznymi, lekarskimi i naukowymi wprowadziła produkty, których skład jest potwierdzony badaniami laboratoryjnymi.